Copyright 2020 - Agnieszka Paśkowska

O mnie

Od ponad 10 lat prowadzę zindywidualizowane sesje doradcze dla osób wchodzących na rynek pracy, chcących powrócić na rynek pracy po długiej przerwie, zagrożonych zwolnieniem z pracy i bezrobotnych. Pracuję również z grupami szkoleniowymi osób dorosłych prowadząc m.in. treningi komunikacji interpersonalnej, warsztaty aktywizacyjne oraz w zakresie edukacji personalnej i zawodowej. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami doświadczającymi różnego rodzaju problemów zdrowotnych i osobistych sprawiających trudności w podejmowaniu aktywności na rynku pracy.

Swoją pracę rozumiem jako odpowiedzialność za rozpoznanie zasobów klienta oraz stworzenie warunków zmiany i motywowanie do niej.

Jestem przekonana, że każdy z nas ma w sobie wiele mocnych stron, które należy odkryć i doskonalić.

W swojej pracy korzystam z dorobku Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uważam, że właśnie wydobywanie i wzmacnianie podczas spotkań tych mocnych stron daje szansę na osiągnięcie sukcesu. Stąd też atmosfera samych spotkań jest często przepełniona właśnie tym, co jest w danym człowieku dobre i dla niego korzystne. Perspektywa pracy doradczej jest ciągle nakierowana na teraźniejszość i przyszłość. Jeśli eksploruje się doświadczenia z przeszłości, zawsze robione jest to dla tego, co jest i co będzie. Szukanie momentów zdrowych, takich "kiedy było dobrze", oraz odpowiedź na pytanie – „co robić, aby je podtrzymywać i rozwijać”, jest główną zasadą pracy z klientem.

 

Jesteś zainteresowana / zainteresowany? 

Napisz lub zadzwoń do mnie.

 

Dane adresowe:

Pracownia Kreatywnego Doskonalenia Agnieszka Paśkowska

16-400 Suwałki, ul. Północna 27A (1 piętro), NIP 8441891328   REGON 367163930

tel. 731-898-483, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

f m