RODO

Klauzula informacyjna ogólna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO” informuje się klientów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych danych osobowych jest Pracownia Kreatywnego Doskonalenia Agnieszka Paśkowska, 16-400 Suwałki, ul. Północna 27A, reprezentowany przez Agnieszkę Anetę Paśkowską - Właścicielkę - tel. 731-898-483.
  2. W sprawie ochrony danych osobowych, osoby, których dane dotyczą mogą kontaktować się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Pracownię Kreatywnego Doskonalenia Agnieszka Paśkowską usług.
  4. Podstawą przetwarzania danych osobowych (oprócz ustawowego obowiązku) jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  5. Podanie danych jest niezbędne do świadczenia usługi, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest ww. świadczenie usługi.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z regulacji prawnych i konieczności zachowania dokumentacji do celów kontrolnych itp.
  7. Klienci mają prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz mają możliwość ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Pozyskane od klienta dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  10. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.